Współpraca


Prowadzisz sklep z materiałami do tworzenia rękodzieła lub masz firmę, która chciałaby się wypromować w blogosferze?
Serdecznie zapraszam Cię do podjęcia współpracy ze mną.
Na moim blogu pojawiają się prace nie tylko z origami modułowego ale również z innych form rękodzieła. Strona jest odwiedzana i komentowana przez wiele osób. Nowe posty pojawiają się regularnie. Każda praca jest dokładnie opisana, a na Twoją prośbę również może być reklamowana artykułami z danego sklepu. Jeśli masz ochotę napisz do mnie na:

mikaglo@interia.pl

Z mojej strony oferuję szybką odpowiedź oraz późniejsze pełne zaangażowanie w każdy projekt.


Run a shop with materials to make crafts or have a business that would like to promote in the blogosphere?
I invite you to cooperate with me.On my blog there are works not only with modular origami but also with other forms of handicraft. The website is visited and commented on by many people. New posts appear regularly. Each work is described accurately, and at your request can also be advertised articles from the store. If you want to cooperate with me, please write an email at:

mikaglo@interia.pl

 I offer a quick response and subsequent involvement in every project.


Już współpracuję z:
"Grafik komputerowy i fotograf nawiążę współpracę z firmami i osobami prywatnymi. Od ponad roku współpracuję z osobą, która wykonuje rękodzieło - mikaglo. Mój zakres świadczonych usług to: utworzenie loga, zdjęcia produktowe i późniejsza obróbka graficzna, banery reklamowe na stronę i fanpage, montowanie filmów instruktażowych." - OlekGraf