19 maja 2017

429. Myszoskoczek z sercem / 3d origami little mouse

Cześć,
Na wstępie serdecznie witam nowych obserwatorów i zapraszam do pozostania ze mną na dłużej. Chciałabym również bardzo podziękować moim stałym bywalcom za tyle miłych słów pod ostatnia filcową pracą, nawet nie wiecie jak bardzo motywują mnie one do dalszego tworzenia. Na pewno w przyszłości powstaną jeszcze jakieś nowe filcaki ale dziś wracam do mojego ukochanego origami.
Powstała taka oto praca:


Na życzenie 4-letniej Matyldy. Córeczki mojej znajomej. Poprosiła mnie ona o zrobienie "mysoskocka". Złożyłam obietnicę wykonania, ale gdy się zastanowiłam dłużej okazało się, że nie mam bladego pojęcia jak takie zwierzątko stworzyć z origami. Wertowałam internet ale niewiele to pomogło. Metodą prób i błędów powstał taki stworek. Efekt końcowy mi się podoba. Dodałam na przód serduszko z foli piankowej by dodało trochę uroku. Matylda postawiła swojego myszoskoczka na honorowym miejscu w swoim pokoju a dla Was pozostały zdjęcia.

*****************************************

Hey,
At the beginning I warmly welcome new observers and invite you to stay with me for longer. I would also like to thank my regular attendees for so many nice words under the last felid work, you don't even know how much they motivate me to continue create my crafts. Certainly in the future will be some new felt works, but today I go back to my beloved 3d origami.
At the request of 4-year Matilda I create this work. The daughter of my friend. She asked me to do little jumping mouse. I made a promise to do it, but when I think longer, it turned out that I didn't know how to make such a pet with origami. I was surfing the internet but it didn't help much. The method of trial and error was created such a creature. The end result I like. I added a heart of foam foil to the front to add some charm. Matilda put her pet on an honorable place in her room.

Dzięki, że jesteś! Każdy Twój komentarz motywuje mnie do dalszego tworzenia.
P.S. Odwdzięczę się za każdą obserwację


Papier do moich prac kupuję na:

20 komentarzy:

 1. Cudowny! Jesteś mistrzynią! Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczny myszoskoczek, nie dziwię się, że stoi na honorowym miejscu.
  Buziaczki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uroczy! Bardzo lubię Twoje papierowe składanki:) Zwierzątka szczególnie:)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny. Bardzo sympatyczny stworek.
  Pozdrawiam :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Uroczy myszoskoczek. Świetna praca :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No nie da sie u Ciebie nie uśmiechnąć :) Zabawny maluch :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudo! Dzieci to mają fantazję, żeby poprosić o myszoskoczka. :D
  Dzięki temu można się zainspirować i stworzyć coś całkiem nowego. Świetnie Ci wyszło. ;) Zwierzak ma uroczą minkę, a serduszko faktycznie dodaje uroku.
  ~Wer

  OdpowiedzUsuń
 8. Hihi, nie wpadłabym na to, że to myszoskoczek, ale w zasadzie nawet nie wiem dokładnie jak to zwierzątko wygląda ;) Ale wyszedł Ci bardzo fajny słodziak, pomysłowo to wykombinowałaś :) Ja tam poprzestanę na razie na gotowych schematach, np. Twoich :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Przesympatyczny gryzoń :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeszcze ogon jak szczotka i wyglądałoby jak szynszyla. ;-) Super zwierzak.

  OdpowiedzUsuń
 11. Jest świetny!!! Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Uroczy jest ten myszoskoczek:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 13. Piękny gryzoniek CI wyszedł! Buziaczki :*

  OdpowiedzUsuń
 14. Fantastyczny i do tego się uśmiecha :)

  OdpowiedzUsuń