29 grudnia 2017

520. Podsumowanie 2017 roku

Witajcie kochani 😊

Jak to mówią święta, święta i po świętach. Czas wrócić do codziennych obowiązków, ale nie na długo, bo za kilka dni Sylwester 💥 a potem Nowy Rok 🥂


Tegoroczne świętowanie na szczęście będzie obfitowało w dni wolne od pracy, więc będzie można nieco dłużej poleniuchować 😌
Przed Sylwestrem zawsze dopada mnie nostalgia. Wy też tak macie?
Dla mnie jest to moment, w którym żegnamy stary rok. Zastanawiamy się jak minął. Czy był dobry, czy wszystkie zamierzone plany zostały zrealizowane? Oczywiście nie zawsze tak jest. Liczymy więc, że wszystko co stracone uda nam się nadrobić lub wykonać w tym nadchodzącym.

Jak co roku i dzisiaj przygotowałam podsumowanie kończącego się już 2017 roku. Tym razem przyznam, że z radością i ulgą go pożegnam. Nie był od dla mnie dobry. Wniósł do mojego życia wiele stresu, niepewności, mniejszych i większych zmartwień.

Na szczęście w blogosferze wszystko układało się jak trzeba. Udało mi się zorganizować wszystkie zaplanowane projekty, a nawet kilka więcej. Powstały zupełnie nowe prace. Wzięłam udział w kiermaszu, którego końcowy efekt był zaskakująco dobry.

Kontynuowałam przygotowywanie video tutoriali na moim kanale YouTube.

Blog z origami 3d w roku 2017 uzyskał ponad 333 000 wyświetleń. Co według mnie jest fantastycznym wynikiem. Odwiedzając moją stronę pozostawiliście prawie 8000 komentarzy. Na chwilę obecną obserwuje mnie aż 239 osób, z czego jestem bardzo dumna :)

Postępy również poczynił mój funpage na facebook'u. Polubiło go prawie 1300 osób. Natomiast konto na Instagramie zyskało 464 obserwujących.

Jak łatwo można zauważyć, porównując statystyki z rokiem ubiegłym, tendencja jest rosnąca, a to wszystko dzięki Wam kochani 😘😘😘 
Oby tak dalej 😁

Dzięki, że jesteś! Każdy Twój komentarz motywuje mnie do dalszego tworzenia.
P.S. Odwdzięczę się za każdą obserwację


Papier do moich prac kupuję na:

15 komentarzy:

 1. Moniko! Mnie też zawsze dopada nostalgia, Bo zawsze jest żal mijającego roku
  zwłaszcza jeżeli nie był złym rokiem, Dla mnie 2017 rok był nie najgorszy, Jedynie tylko to że za szybko minął - Pozdrawiam Cieplutko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moniko! Wszystkiego Najlepszego w Nowym roku! Zdrowia, I Samych Szczęśliwych Chwil - Pozdrawiam Cię Noworocznie

   Usuń
 2. Gratulacje tak pięknego wyniku i życzę jeszcze więcej odsłon, komentarzy i obserwatorów!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Moniczko, dostałam dziś paczkę od Ciebie :) Napatrzeć się nie mogę na te wszystkie cudeńka, które mi przysłałaś :) Dziękuję kochana z całego serca <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne wyniki :) Życzę, aby w Nowym Roku było co najmniej tak samo dobrze albo jeszcze lepiej :) A w tej sferze, gdzie nie było najlepiej, żeby się odmieniło na plus! Ja raczej podsumowań nie robię, jakoś zawsze brak mi na to czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę Ci dalszych sukcesów i owocnej pracy na rok następny! Pozdrawiam cieplutko.  OdpowiedzUsuń
 6. Moniczko, życzę Ci, żeby nowy rok obfitował w same szczęśliwe chwile.Na pewno powstaną kolejne wspaniałe prace origami.
  Ściskam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Statystyki robią wrażenie :). Życzę Ci aby nadchodzący nowy rok równie był udany jak ten obecny :)i oczywiście mniej stresu :). Szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Szczęśliwego Nowego Roku!!!Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Szczęśliwego Nowego Roku!!! I dalszych takich sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Życzę Ci wszystkiego dobrego w Nowym Roku oraz dlaszych sukcesów i realizacji planów:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Szczęśliwego Nowego Roku!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. Niech wam Nowy Rok przyniesie złotych monet całą kieszeń, złota i pieniędzy, by nie było w domu nędzy Niech bogaty każdy będzie Niech dostatek gości wszędzie!

  OdpowiedzUsuń
 13. I enjoyed over read your blog post.
  Your blog have nice information, I got good idea from this amazing blog.
  I am always searching like this type blog post. I hope I will see again…
  หนังออนไลน์

  OdpowiedzUsuń